رضایت نامه ها

 • شرکت فولاد سهند میثم

  احتراما شرکت فولاد سهند میثم رضایتمندی خود را بابت تعمیر موتور های این شرکت از قدرت ۵۰ کیلووات تا ۲۵۰۰ کیلووات اعلام می دارد و آرزوی موفقیت مدیریت محترم (جناب مهندس فلاح نژاد) و پرسنل مجموعه محترم را از خداوند  منان خواستاریم.

 • شرکت صنعتی ماهکار فلز (فولاد اشتهارد)

  احتراما این شرکت مراتب رضایتمندی خود را در خصوص تعمیر موضعی و اورهال یک دستگاه الکتروموتور DC خط نورد به قدرت ۱٫۳ مگا وات اعلام میدارد. ضمن آرزوی موفقیت در سایر پروژه های آتی، سلامتی و توفیقات روز افزون پرسنل محترم آن مجموعه را از درگاه ایزد متعال آرزومندیم.

 • شرکت فولاد کیهان ابهر

  احتراما این شرکت مراتب رضایت خود را در خصوص سیم پیچی و اورهال یک دستگاه الکتروموتور DC خط نورد به قدرت ۶۳۰ کیلو وات اعلام میدارد.

  ضمن آرزوی بهروزی بیشتر، سلامتی و توفیقات روز افزون برای مدیریت و پرسنل زحمتکش آن مجموعه محترم را از ایزد متعال آرزومندیم.

 • پدیده شیمی غرب

  احتراما این شرکت مراتب رضایتمندی خود را در خصوص تعمیر چندین دستگاه موتور های ۳ فاز و تک فاز AC به قدرت ۳ الی ۱۶۰ کیلو وات اعلام می دارد.

  ضمن آرزوی موفقیت در سایر پروژه های آتی، سلامتی و توفیقات روز افزون پرسنل محترم آن مجموعه را از درگاه ایزد متعال آرزومندیم.

 • شرکت ناب اکسیژن پیمان

  با سلام و احترام به استحصار میرسانیم این شرکت مراتب رضایتمندی خود را در خصوص خدمات انجام شده که بازپیچی و اورهال اساسی دو دستگاه الکتروموتور سنکرون ۷۵۰ کیلو وات خط تولید اکسیژن ارگون، نیتروژن را اعلام می دارد.

  ضمن آرزوی موفقیت بیشتر، سلامتی برای مدیریت و پرسنل آن شرکت محترم را از درگاه خداوند متعال آرزومندیم.

 

رضایتمندی مشتریان ما افتخار ماست!

 

به جمع صدها مشتری ما بپیوندید!

error: