تعمیر موتور های AC

تعمیر موتور های AC

موتور های AC همواره در کلیه زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرند. از کوچکترین کاربرد ها تا ماشین های غول پیکر صنایع. این مجموعه اطمینان، توانایی، تجربه خود را در مدل های مختلف موتور های AC و عملکرد بهینه مطابق با استاندارد های روز مهندسی برق ارائه مشتریان خود می نماید.

مراحل تست و تعمیر

تعمیر موتور های AC شامل جدا سازی قسمت های مختلف موتور، بازرسی و تست دقیق و اندازه گیری برای شناسایی آسیب های الکتریکی و مکانیکی موتور می باشد. سیم پیچی موتور های فرسوده و آسیب دیده در دمای مناسب و تحت بار جهت جلوگیری از آسیب جدی همواره مورد کنترل و تست قرار میگیرند.

هر موتور AC پس از انجام کلیه مراحل تعمیر از لحاظ مکانیکی و الکتریکی  با دستگاه های مجهز (تست میگر، لرزش و …) مورد آزمایش قرار می گیرند.

 

شرکت الوند نیروی اشتهارد متخصص در تعمیر موتور های AC تک فاز و سه فاز(۳فاز) و سیم پیچی این موتور های AC می باشد.

استفاده از متد استاندارد در تعمیر موتور های AC کارشناسان همواره عملکرد موتور های الکتریکی را ارتقا داده و عملکرد قابل توجهی را متوجه خود خواهد نمود.

شرکت الوندنیروی اشتهارد با همکاری تامین کنندگان و وارد کنندگان قطعات ضروری، قطعات ضروری موتور های AC را جهت تعمیرهرچه سریعتر موتور های AC را همواره در دسترس دارد.

ضمانت

کلیه خدمات این مجموعه دارای گارانتی بوده و وجود هر گونه مشکل در عملکرد موتور AC تعمیر شده، تکنسین های ما آماده ارائه خدمات در مدت گارانتی بصورت شبانه روزی (۲۴*۷) خواهند بود.

تمام تعمیرات با مستندات کامل و تست و بازرسی آغاز خواهد شد. و سیم پیچی و فرمینگ توسط دستگاه فرمینگ فشار قوی با تواندمندی ساخت کویل تا ۴۲۰ سانتی متر، کاملا اتوماتیک بوده و همواره در صنایع برای ماشین های الکتریکی عظیم در ایران و سراسر جهان توسط شرکت الوند نیروی اشتهارد مورد استفاده قرار می گیرد.

error: