تعمیر موتور های الکتریکی

طراحی، تعمیر، ساخت و اورهال ماشین های الکتریکی

تجربه ای که به آن می توان اعتماد کرد!

تعمیر موتور های الکتریکی – شرکت الوند نیروی اشتهارد بدنبال ارائه خدماتی بی نظیر و منحصربفرد در انجام امور خدماتی همچون تعمیر، نگهداری، ساخت و اورهال ماشین های الکتریکی می باشد. وجود سابقه ای بلند مدت و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان،  شرکت الوند نیروی اشتهارد در دهه اخیر توانسته است به کمک فرهیختگان و فارق التحصیلان دانشگاه های کشور عزیزمان ایران، خدمات خود را در سراسر کشور به صنعت بزرگ میهن عزیزمان ایران ارائه نماید.

 

تعمیر موتور های الکتریکی

تکنسین های ما همواره قادر به تعمیر بیشتر موتور های الکتریکی AC (جریان متناوب) یا موتور های الکتریکی DC (جریان مستفیم) می باشند.

مرکز تعمیرات شرکت الوند نیروی اشتهارد کاملا مجهز به کمک امکانات و دستگاه های ویژه روز دنیا قادر به تعمیر موتور های الکتریکی از ابعاد بسیار کوچک تا تعمیر موتور های الکتریکی با ابهاد بزرگ  صنعتی  می باشد. این پروسه از تعویض یک بلبرینگ بسیار ساده تا اورهال و تعمیر هسته ژنراتور نیروگاه، این مرکز کلیه نیاز های شما را پوشش خواهد داد.

تعمیر پمپ و گیربکس و سیم پیچی

تعمیر پمپ و گیربکس

تکنسین و نیروهای خدماتی این شرکت در تعمیر پمپ های صنعتی وتعمیر  گیربکس موتور های صنعتی  دارای سابقه بسیار طولانی بوده، همانند تعمیر موتور های الکتریکی صنعتی، مهندسان این شرکت در تمامی زیر شاخه های صنعت تعمیرات دارای مهارت بوده و کمتر مواردی وجود دارد که از آن پرده برداری نشده باشد. تجربه و شناخت این امکان را به ما می دهد تا کلیه سفارشات و خدمات به نحو صحیح و در زمان مناسب توسط تکنسین بخصوص انجام گردد.

سیم پیچی موتور های الکتریکی

پرسنل و تکنسین های این شرکت توانایی در سیم پیچی موتور های الکتریکی و شینه بندی موتور های الکتریکی را در اختیار دارند، با استفاده از متریال کاملا مرغوب همچون عایق های الکتریکی (Dielectric)  معروف در جهان و همچنین محاسبات بسیار دقیق این مجموعه کلیه خدمات خود را ضمانت کرده و امکان بروز مشکلاتی همچون اتصالی و سوختگی را به حداقل صفر برسانند.

بخش صنعتی

در بخش صنعتی  شرکت الوند نیروی اشتهارد تکنسین ها خدمات کاملی همچون تعمیر الکتروموتور ، پمپ های صنعتی ، گیربکس ، تعمیر ژنراتور ، تعمیر هسته ژنراتور نیروگاه ها، تعمیر موتورهای صنایع ریلی ، تعمیر موتورهای صنایع حفاری و … را تحت پوشش خود قرار می دهد.

این بخش همچنین خدماتی همچون تست (میگر، ارتعاش و …)  و مشاوره رایگان در سراسر کشور در کارخانه و سایت کاری شما ارائه می نماید.

error: